Najčastejšie otázky a odpovede

 

Komu je Sportkarta určená?

Je pre všetkých, ktorí sa radi hýbu a sú aktívni, milujú šport, užívajú si prírodu počas celého roka, chcú žiť zdravo a aktívne.

 

Čo je Sportkarta a ako funguje?

Sportkarta je digitálna klubová karta, ktorá využíva možnosti mobilnej peňaženky. Je to vlastne súhrnný výraz pre aplikácie „Apple Wallet“ a „Google Wallet“. Tieto sa nachádzajú vo všetkých zariadeniach so systémom iOS a Android. Podľa toho, ktorú kartu si kúpiš, rozhodneš o tom, koľko peňazí si do tvojej „peňaženky“ vložíš. Potom už len stačí vojsť do „sveta výhod“ a užívať si svoje benefity.

 

Ako získam členstvo a digitálnu kartu?

Stiahneš aplikáciu, ktorá je dostupná pre iOS aj Android. Po stiahnutí sa zaregistruješ a zaplatíš hodnotu karty podľa svojho výberu. Po zakúpení sa automaticky vygeneruje členská karta s jedinečným QR kódom a odomknú sa ti všetky benefity, ktoré členstvo ponúka.

 

Ako si stiahnem Sportkartu?

Po zakúpení členstva dostaneš email so svojou digitálnou členskou kartou a prístupové údaje. Kartu si uložíš do svojej mobilnej peňaženky veľmi jednoducho:

  • cez tlačidlo "Stiahnuť digitálnu kartu"
  • naskenovaním QR kódu
  • po prihlásení do svojho konta

Po kliknutí na tlačidlo „stiahnuť kartu“ alebo po naskenovaní QR kódu sa na displeji telefónu zobrazí karta. Podľa typu telefónu hľadaj možnosť „uložiť“ alebo „pridať“ kartu do peňaženky. Klikni naň. Ak sa v procese ukladania karty telefón spýta na povolenie notifikácií, povoľ ich, aby si mohol dostávať dôležité správy. Ak vymeníš telefón, QR kód na stiahnutie svojej členskej karty nájdeš vo svojom profile a kartu si jednoducho opätovne stiahneš.